Děti vědí nejlíp, co je pro jejich profesní život to nejlepší!


Někdy je to pro nás rodiče těžké, děti jsme měli brzo a své sny o velké kariéře jsme si nedokázali splnit. Musíme dřít, aby se rodina měla dobře a neživořila. Je přirozené, že chceme pro naše potomky co nejlepší a nejsnadnější budoucí život. Ale vzpomeňte si na to, jak jste reagovali vy na své rodiče, když vám tohle začali říkat?

Práce pro naše děti

Děti opravdu vědí nejlépe co je pro ně nejlepší a opravdu se máte teď tak špatně? Máte fungující rodinu a zdravé děti, co víc si přát, studium i kariéra se dá vždy dohnat, zkuste dát svým milovaným trochu více volné ruce v tom, co doopravdy chtějí. Pokud syn nechce být právníkem a dcera doktorkou no a co? Jsou lidé s nižším vzděláním něco méněcenného a v životě ne tolik šťastní? Možná vaše děti vystudují učiliště a potom okamžitě zabrousí na vyhledávač práce a osamostatní se.
Nebraňte jim v tom, jediného čeho docílíte, je vzájemné odcizení, které rozhodně není žádoucí. Buďte na děti pyšní, ať jdou jakoukoliv cestou. Byli jste možná stejní a přesto šťastní. Nemůže být svět plný doktorů, kdo by potom dělal nedocenitelnou manuální práci, viďte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup